הפועל בנק יהב י-ם מכבי Playtika תל אביב הפועל UNET חולון הפועל נופר אנרגיה גליל עליון עירוני חי מוטורס נס ציונה בני Ofek Dist הרצליה
הפועל אלטשולר שחם ב"ש הפועל גלבוע/גליל הפועל SP מצר תל אביב הפועל יוסי אברהמי אילת הפועל בי-קיור לייזר חיפה מכבי אפי קפיטל ראשל"צ

"כוכבי הערב" – פותחים עונה חדשה!

03/10/2021
"כוכבי הערב" – פותחים עונה חדשה!
משחק הפנטזי היומי של ליגת ווינר סל חוזר במוצאי שבת, עם פרסים חדשים ושווים ולא מעט הפתעות. הפרס לזוכה השנתי: פלייסטיישן 5. הירשמו והתחילו לשחק!

"כוכבי הערב", משחק הפנטזי היומי הרשמי של ליגת ווינר סל, פותח עונה נוספת בשבת הקרובה. גם העונה יתחרו גולשי וגולשות אתר מנהלת הליגה והיישומון על פרסים שווים בכל יום, כאשר השנה הוספנו מלבד הפרס היומי גם פרס חודשי ופרס שווה למקום השני בדירוג הכללי.

כזכור, גם השנה בכל ערב משחקים בליגת ווינר סל, תוכלו לבחור את חמשת "כוכבי הערב" שלכם/ן מתוך הקבוצות שמשחקות באותו ערב ובמסגרת הגבלת תקציב של 100. בחירת הקבוצה תעשה עד 5 דקות לפני המשחק הראשון בכל ערב. הקבוצה שתשיג את הניקוד הגבוה ביותר תזכה בפרס היומי, כאשר במקרה של שוויון יופעלו שוברי השוויון שנקבעו בתקנון המשחק כדי לקבוע את המנצח/ת.

נוסחת ניקוד הפנטזי למי ששכח היא זו: נקודות +  1.2 * כדור חוזר + 1.5 * אסיסט + 3 * חטיפה + 3 * חסימה – איבודים. כלומר, שחקן אשר יקלע 14 נקודות, יקטוף 10 ריבאונדים, ימסור 4 אסיסטים, יחטוף כדור אחד, יחסום פעמיים ויאבד 5 כדורים יקבל את הניקוד הבא:  14 + 12 + 6 + 3 + 6 – 5  = 36 נקודות פנטזי.

הפרס השנתי ייקבע העונה לפי הניקוד המצטבר: כלומר ככל שתשחקו יותר, יהיה לכם/ן סיכוי גבוה יותר לזכות. הפרס למקום הראשון יהיה פלייסטיישן 5, כאשר השנה יש פרס נהדר גם למקום השני: טלוויזיה בגודל 50 אינץ'.

מלבד הפרס השנתי, הוספנו גם פרס חודשי: כלומר הקבוצה שתשיג את הניקוד הכי גבוה במהלך חודשים משחקים קלנדרי (אוקטובר, נובמבר, דצמבר וכן הלאה) – תזכה את המפעיל/ה שלה בכדורסל MOLTEN רשמי של ליגת ווינר סל.

פרט לכך, יהיו במהלך החודש משחקים מיוחדים, בהם תצטרכו להרכיב קבוצות "מיוחדות" על פי קריטריון שיוצג לכם/ן באותו יום ספציפי. פרטים נוספים בהמשך...

פרס ראשון בדירוג המצטבר - Playstation 5!

פרס שני בדירוג המצטבר - טלוויזיה 50 אינץ'

פרס ראשון בדירוג החודשי (קלנדרי) - כדורסל MOLTEN רשמי של ליגת ווינר סל

פרס יומי - שובר לרכישת ציוד ספורט או זוג כרטיסים למשחק מהמחזור הקרוב בליגת ווינר סל

שימו לב:

1. את הפרסים החודשיים והשנתיים יש לאסוף במשרדי המנהלת ברח' הברזל 27 בתל אביב. הפרסים לא יישלחו בדואר. תנאי לקבלת הפרסים הוא הצגת תעודת זהות של בגיר.

2. ניתן לאסוף את הפרס בימים א'-ה' בין השעות 09:00 ל-16:00

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל